Взагалі-то смартфони бренду iPhone відомі своєю високою якістю та надійністю. Але ж будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу. Не говорячи вже про те, що вона не лежить на місці, нею активно користуються, постійно носять із собою. Тобто, зношення тих чи інших деталей/елементів телефону – це цілком природне явище. І якщо пристрій вийшов з ладу, то не треба сумувати, необхідно лише віднести його до ремонту.

В компанії ICOOLA працюють досвідчені фахівці, які розуміються саме на цьому бренду техніки. За їх плечами сотні й тисячі відремонтованих і оновлених пристроїв будь-якої складності, в тому числі флагманів. А тому можна бути впевненим, що, незважаючи на причину виходу телефону з ладу, він буде повністю відремонтований та готовий до подальшої експлуатації.

Варто зауважити, що ремонту підлягають всі деталі смартфону. Якщо якісь елементи неможливо відремонтувати, то майстер замовляє нові – оригінальні запчастини. Так, компанія ICOOLA є офіційним сервісним центром виробника, а це значить, що замовлені деталі доставляються максимально швидко.

Частіше за все користувачі звертаються з такими проблемами:

·Тріснутий екран;

·Зношений корпус зі слідами користування;

·Відходження контактів;

·Зношення батареї, швидке розрядження, неможливість зарядити пристрій;

·Вихід з ладу динаміка або мікрофона;

·Проблеми з програмним забезпеченням, віруси та шпигунські програми.

Якщо виникли перелічені або будь-які інші проблеми, то варто віднести смартфон у майстерню. Робити висновки самостійно немає сенсу, адже для виявлення причини виходу телефону з ладу, потрібно провести діагностику. А це можна зробити лише за наявності досвіду та відповідного обладнання. В ICOOLA є всі необхідні засоби. До того ж, і діагностика, і ремонт виконуються дуже швидко, іноді вистачає до 30 хвилин.