Одним з найбільш популярних брендів смартфонів, безумовно, є iPhone. Та для багатьох людей вартість даного девайсу здається надто високою, але ж хочеться мати стильний та якісний телефон. Що ж робити? Вихід є, і це – купівля відновленого смартфону в компанії ICOOLA.

Такий варіант має цілу низку переваг:

·Більш доступна ціна у порівнянні з новим гаджетом;

·Надійність та впевненість в якості;

·Наявність гарантії, що складає 12 місяців;

·Доволі широкий асортимент моделей на будь-який смак.

Відомо, що виробник даних смартфонів постійно оновлює лінійки, додаючи нові моделі. Водночас старі моделі зникають з прилавків, хоча деякі з них вважаються досить гарними, і за технічними характеристиками, і за своїм дизайном. Тобто придбати новий телефон, який відповідав би вимогам користувача, складно – його просто немає у продажу. Ось тут і допоможе компанія ICOOLA.

Відновлений смартфон є повністю працездатним, він пройшов чистку, ремонт, має належний вигляд. Більш того, на відміну від купівлі в магазині нової техніки, тут гарантійні послуги надає сама компанія, а значить, не доведеться шукати авторизований сервісний центр.

Треба розуміти, що відновлений iPhone – це не той пристрій, який був виведений з ладу, а потім відремонтований. Справа в тому, що багато користувачів полюбляють купувати новинки електроніки, і тому позбавляються від гаджетів після 1-2 років користування. При цьому смартфон залишається робочим і цілком виконує всі свої функції. Майстер же просто виконує чистку, замінює зношені елементи (батарея, екран, шлейфи тощо), аби пристрій зміг впевнено прослужити ще кілька років. Після цього iPhone  проходить відповідне тестування за допомогою спеціального обладнання. Вартість такого телефону суттєво нижча за нову модель, а комплектація максимально повна.